Що може бути кращим, ніж провести вихідні в заміському будинку? Для любителів відпочинку на свіжому повітрі найкращим подарунком стане Monolith — унікальна керамічна конструкція, що поєднує три в одному: коптильню, піч і високотемпературний гриль. Страви, приготовані при закритій керамічній кришці, рівномірно і ніжно пропікаються, тому що кришка має форму купола, під яким збирається жар.

Завдяки товстим стінкам з кераміки, незвичайній формі та вмонтованому в конструкцію термометру гриль Monolith є чудовою духовкою, що має всі переваги класичного тандира. Продукти, приготовані під закритою керамічною кришкою, пропікаються однаково з усіх боків, тому що верхня частина гриля має форму купола, під яким збирається тепло. Спеціальний керамічний відсікач захищає страву від прямої дії жару від вугілля. Це дозволяє запікати великі шматки свинини та готувати ароматну піцу як в італійських ресторанах.

Крім того, грилі Monolith можна використовувати як коптильню, готуючи рибу або м'ясо на запашній тріски різних порід дерева при температурі від 70 °C до 120 °C. Гриль має спеціальний отвір усередині, через який можна додавати свіжу тріску, не відкриваючи при цьому сам гриль і не знижуючи температуру всередині.

Матеріали, з яких виготовлений вугільний гриль Monolith, стійкі до перепадів температури та іржі, цей гриль прослужить довгі роки, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

Гриль Monolith пропонується у двох кольорах: чорному та червоному.

Цей керамічний гриль дуже простий у використанні: на розпалювання піде не більше кількох хвилин. Верхня кришка для регулювання подачі повітря, термометр, отвір для тріски, зольник - все це робить гриль зручним для використання. На бамбуковому столику можна різати та розкладати їжу.

Такий подарунок залишиться в пам'яті на довгі роки.

Ознайомитись з асортиментом грилів Monolith можна на сайті kamin-center.com.ua

Читайте також: