  • Камінна топка з водяним контуром Hoxter ECKA 50/35/45WL лівостор. навіс
Камінні топки з водяним контуром
Арт. H1000267
В наявності
Характеристики
  • Бренд: Hoxter
  • Країна виробник: Чехія
  • Гарантія: 6 років
  • Вага: 185 кг
  • ККД: > 80 %
  • Розміри ВхШхГ: 1295х569х419
  • Діаметр димоходу: 150 мм
  • Діаметр допливу повітря: 125 мм
  • Загальна номінальна потужність: 7,5 kW
  • Номінальна потужність водяного контуру: 4,5 kW